Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Мова – духовний скарб нації


Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Братського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів √2. Учні 1-4 класів протягом дня мали змогу набути нові, цікаві знання з рідної мови під час виховних заходів, які підготували для них класні керівники. В ході різноманітних вікторин, конкурсів, квестів, хвилинок-цікавинок діти демонстрували свої знання з мови: вміння швидко читати і писати, складати прислів’я, речення, розв’язувати граматичні приклади.
Також вчителями української мови та літератури для учнів 5-11 класів було проведено ряд тематичних заходів. Фоміна Надія Іванівна долучила колектив 10-го класу до літературно-мистецького проєкту ” Малюємо українською, пишемо українською”, де учні створювали ілюстрації до віршів про рідну мову та розробляли творчі мініатюри, в яких кожне слово починається з однієї букви. Зінченко Наталія Володимирівна організувала та провела для учнів 7- А та 8 класів мовознавчий квест “Слів у мові мільйон…” та конкурс знавців рідної мови. Діти цікаво та пізнавально провели час і вкотре переконалися, що наша рідна мова – живильне джерело нашого народу. Поборська Альона Володимирівна перевірила обізнаність, інтуїцію та логічне мислення своїх учнів протягом інтелектуальної гри ” Ігри патріотів” та мовознавчого лото ( 7- Б, 9-А, 9-Б класи). Протягом заходів учні мали змогу побачити красу і багатство поетичного та сучасного українського слова, що викликало у них бажання любити рідну мову, свій народ, рідну землю.
Крім того, протягом дня представники кожного класного колективу долучилися до розважально- пізнавальної перерви “Мова рідна, слово рідне”, під час якої спільними зусиллями було створено стіну слів “Мова в моєму житті” та кожен бажаючий мав змогу зробити селфі із різноманітними тематичними бутафоріями.
Висловлюємо подяку всім хто долучився до проведення Міжнародного дня рідної мови: вчителям, які підготували та провели цікаві заходи, учням нашого закладу освіти, які активно приймали участь та членам учнівського самоврядування “Лідер”, які старанно готували приміщення закладу освіти до відзначення цієї патріотичної дати.
Мова – душа нації, її генетичний код, у її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ. Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!
www.facebook.com/groups/432033307158081/permalink/1592759064418827/
www.facebook.com/groups/432033307158081/permalink/1592786547749412/

Фоторепортаж