Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Ваш подвиг – наш спокій і мир!


Багато років тому в мирні оселі постукала жорстока і безжальна війна. Вона забрала з собою батьків і матерів, доньок та синів, рідних і близьких людей. Кожен з них як міг боровся за свою Батьківщину, за мир для народу, за власне спокійне життя. Та чорна війна забрала життя мільйонів людей, залишивши про них лише спомин… Колись вони були просто солдати, а тепер ми звемо їх Героями! Усім, живим і мертвим, вічна пам’ять і слава за подвиг та самопожертву на благо усього світу.

З нагоди відзначення 76 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні 10 класу Братського ЗЗСО І-ІІІ ступенів зустрілися із директором Братського краєзнавчого музею Валентиною Дмитрівною Богдан біля пам’ятних знаків на честь великої перемоги, де усі присутні вкотре перегорнули страшні сторінки 1939 -1945 років, вшанували пам’ять усіх героїв війни хвилиною мовчання та поклали квіти в знак шани і подяки за мужність та патріотизм. Для колективу 5 класу класний керівник Тетяна Миколаївна Панфілова провела годину пам’яті «Перемога! Свята перемога!», в ході якої діти мали можливість переглянути відео – уривки про військові події у рідному селищі та пригадати імена тих, завдяки кому ми живемо у вільній країні. Наші наймолодші учні 1-4 класів разом із своїми класними керівниками власноруч виготовили символи Дня пам’яті та примирення – червоні маки, а учні 5-11 класів долучилися до відеороботи #ДЯКУЄМОЗАПЕРЕМОГУ. Для своїх вихованців, учнів 6-А класу, класний керівник Агаркова Ірина Олександрівна приготувала цікавий тематичний захід «Пам’ять жива», протягом якого кожен присутній дізнався багато нових історичних фактів про солдатів, жінок та дітей війни.

Ніколи не зітреться із людської пам’яті та страшна і жорстока війна. Ще довго бринітиме сльоза на наших очах. Вічна пам’ять і слава всім, хто віддав своє життя, аби ми могли жити під мирним небом!

Фоторепортаж