Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8-А клас
8-А клас
8-Б клас
8-Б клас
9 клас
9 клас
10-А клас
10-А клас
10-Б клас
10-Б клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Телефони довіри
Онлайн опитування
Фото/Відео галерея

postheadericon Невмируще Шевченкове слово

На початку весни уся країна відзначає Шевченківські дні.

Тарасове ім’я стало справжнім символом нашого народу. Його твори – неоціненним скарбом України та світу. Він був справжнім народним пророком, прикладом патріотизму та любові до свободи, а його духовний заповіт передається нащадкам з покоління в покоління. Учні Братського ЗЗСО І-ІІІ ступенів вирішили віддати шану відомому творцеві, читаючи його невмирущі твори в ході челенджу «Читаємо Шевченка». Також, діти , надихнувшись творами митця , створили виставку малюнків «Нащадки Шевченка». Шкільний бібліотекар Брагуца Вікторія Олександрівна організувала для наших учнів літературну виставку «Життя і творчість Кобзаря» та запросила четвертокласників та літературне читання його творів.

Класний керівник 1-Б класу Тетяна Олександрівна Бартко провела для своїх вихованців виховну бесіду «Спогади про Шевченка», у 1-А класі класна мама Деменко Світлана Миколаївна долучила своїх учнів до конкурсу творів Тараса Григоровича.

Для учнів 3- 4 класу їхніми наставниками Менчинською Стефанією Адамівною та Вандою Оленою Вікторівною були проведені Шевченківські вікторини.

Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Ще не одне покоління, читаючи його безсмертні твори, надихатиметься його мудрістю, відданістю і любов’ю. Нехай вогонь його слова палає в людський серцях вічно й освітлює в них віру, любов та надію.

Фоторепортаж

Архивы
Bookmarks