Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

postheadericon День рідної мови

Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови учні нашого навчального закладу демонстрували свої знання з української мови, змагалися у мовознавчих конкурсах. День розпочався з виховних годин «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», які підготували вчителі – філологи. Учні мали змогу поглибити знання відомостями про виникнення писемності ,про історію та розвиток рідної мови.
Для учнів 6-А класу вчителем української мови Зінченко Наталією Володимирівною проведено мовні перегони, де діти поглибили свої знання та поринули в багатющий світ української мови.
Хто мову шанує свою, хай той переможе сьогодні в бою . Саме під таким девізом розпочалась інтерактивна гра «Українська мова – диво калинове» для учнів 11 класу.
В рамках проведення заходів до Міжнародного дня рідної мови в 9-А та 9-Б класах проведено мовознавчий турнір «Ну що б, здавалося, слова…» вчителем української мови Фоміною Надією Іванівною, на якому учні розвивали свої комунікативні здібності, пошукові вміння та навички. Дізналися про історію свята.
Наші учні люблять і вивчають рідну мову. Вони залюбки долучилися до створення віночка слів-ознак про рідну мову. Поборською Альоною Володимирівною було проведено фотоквест до Дня рідної мови для учнів 8-А та 8-Б класів ,які робили світлини зі своїм учителем української мови, висловлювали компліменти мові, викладали з підручних матеріалів літеру, з якої починається найбільше слів, та записували відео, у якому декламували вислови відомих українців про рідну мову. Для учнів 6-Б класу проведено жартівливу вікторину з Lego. Впродовж заходу шестикласники перевірили свої раніше набуті знання з української мови, продемонстрували творчі вміння, кмітливість та винахідливість.
З учнями 1-А класу був проведений захід до Дня української писемності “Знайди букву, склади слово”. Діти змагалися: знаходили закодовані письмові букви та складали з них слова. Потім грали в словникове доміно.
У 4 класі було проведено виховний захід до Дня рідної мови «Її Величність – Мова». Учні розподілилися на дві команди та виконували різноманітні завдання, за правильне виконання – отримували фішки. Захід включав у себе такі види робіт: розминка – скласти з одного слова, якомога більше інших слів, складали мовний кущ, «Мовне асорті», де учні демонстрували знання як з мови так і з літератури, відгадували загадки з даної теми, «Чарівна тарілочка» – запропонувала поринути у дитинство і згадати казки.
До Дня рідної мови для учнів 2 класу проведено мовний квест «Наша мова калинова». Учні взяли активну участь у конкурсах: «Я багато знаю», «З народної мудрості», «Відгадайлик», «Казкарі», «Чарівні слова». Діти розширили знання про красу і багатство української мови; спілкувалися в групах, знаходили спільні рішення, інсценізували казки
Метою цього дня було показати кожному українцеві важливість вивчення рідної мови, відкрити її багатогранність та красу. Бо недаремно, кращому народові дано найкращу мову!

Фоторепортаж