Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Цифровий світ


З 08 по 12 лютого у Братському ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений тиждень інформатики «Цифровий світ». Інтернет дає молоді та дітям багато можливостей для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Оскільки інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, але не завжди безпечної.
Тиждень інформатики цього року розпочала демонстрація відео-фрагментів «Історія розвитку комп’ютерів».
9 лютого в Україні відзначався День безпечного Інтернету. У нашому закладі освіти було проведено низку цікавих заходів, приурочених даній події:
– Для учнів 5-11 класів організовано виставку буклетів «Безпечний Інтернет починається з тебе», на яких були описані правила користуванням інтернетом, використання і небезпека віртуального спілкування, захист неповнолітніх в Україні , кібербезпека;
– Учні 5 – 10 класів приймали участь в інтерактивній грі «З чого починається безпечний Інтернет ». Діти з захопленням проходили всі етапи гри, та пізнавально провели час.
У середу, 10 лютого був проведений фестиваль комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія». Учні 7 та 8 класів завзято віднеслись до виконання завдання та креативно проявили себе, використовуючи інформаційні технології.
В четвер учні 11 класу мали змогу помірятися силами в командній вікторині «Інформаційний бум». Для багатьох учнів гра дала можливість показати свою любов до предмету та розкрити приховані таланти.
У п’ятницю, 12 лютого, був проведений конкурс комп’ютерної графіки до Дня святого Валентина.
Вчителі інформатики Малокост Артем Сергійович та Маєр Поліна Юріївна добре підготувалися та провели тематичний тиждень, аби учням було цікаво, корисно, весело.
У рамках тижня інформатики у 4 класі класним керівником Вандою Оленою Вікторівною було проведено конкурс «Подорож до Комп’ютерленду».
Всі учні класу взяли активну участь у проведенні позакласного заходу. Завдяки завданням конкурсу, учні відгадували загадки, що стосуються комп’ютерної грамотності, повторили правила поведінки за комп’ютером, не забули про народну мудрість, складали пазли , де головним завдання було визначити пристрої , які входять до складу комп’ютера та їх призначення, пригадали, як людина отримує інформацію, доповнювали «стерті» слова.
Завдяки спільній згуртованій роботі, перемогу здобула команда «Мишки – програмишки» з рахунком 21:22, а команда «Розумні ноутбуки» отримала заохочувальні смайлики.
Дуже добре, що традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах та почуття відповідальності.

Фоторепортаж