Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

postheadericon Цифровий світ


З 08 по 12 лютого у Братському ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений тиждень інформатики «Цифровий світ». Інтернет дає молоді та дітям багато можливостей для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Оскільки інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, але не завжди безпечної.
Тиждень інформатики цього року розпочала демонстрація відео-фрагментів «Історія розвитку комп’ютерів».
9 лютого в Україні відзначався День безпечного Інтернету. У нашому закладі освіти було проведено низку цікавих заходів, приурочених даній події:
– Для учнів 5-11 класів організовано виставку буклетів «Безпечний Інтернет починається з тебе», на яких були описані правила користуванням інтернетом, використання і небезпека віртуального спілкування, захист неповнолітніх в Україні , кібербезпека;
– Учні 5 – 10 класів приймали участь в інтерактивній грі «З чого починається безпечний Інтернет ». Діти з захопленням проходили всі етапи гри, та пізнавально провели час.
У середу, 10 лютого був проведений фестиваль комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія». Учні 7 та 8 класів завзято віднеслись до виконання завдання та креативно проявили себе, використовуючи інформаційні технології.
В четвер учні 11 класу мали змогу помірятися силами в командній вікторині «Інформаційний бум». Для багатьох учнів гра дала можливість показати свою любов до предмету та розкрити приховані таланти.
У п’ятницю, 12 лютого, був проведений конкурс комп’ютерної графіки до Дня святого Валентина.
Вчителі інформатики Малокост Артем Сергійович та Маєр Поліна Юріївна добре підготувалися та провели тематичний тиждень, аби учням було цікаво, корисно, весело.
У рамках тижня інформатики у 4 класі класним керівником Вандою Оленою Вікторівною було проведено конкурс «Подорож до Комп’ютерленду».
Всі учні класу взяли активну участь у проведенні позакласного заходу. Завдяки завданням конкурсу, учні відгадували загадки, що стосуються комп’ютерної грамотності, повторили правила поведінки за комп’ютером, не забули про народну мудрість, складали пазли , де головним завдання було визначити пристрої , які входять до складу комп’ютера та їх призначення, пригадали, як людина отримує інформацію, доповнювали «стерті» слова.
Завдяки спільній згуртованій роботі, перемогу здобула команда «Мишки – програмишки» з рахунком 21:22, а команда «Розумні ноутбуки» отримала заохочувальні смайлики.
Дуже добре, що традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Підвищує рівень знань учнів з інформатики. Розвиває творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість. Виховує вміння працювати в групах та почуття відповідальності.

Фоторепортаж