Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

postheadericon День захисника України


Щороку, 14 жовтня наш народ відзначає День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. В цей урочистий святковий день ми пригадуємо героїв різних епох нашої історії, низько вклоняємося сучасним захисникам, які до останнього відстоюють свободу та мир нашої держави, а також вшановуємо Матір Божу, яку козаки вважали своєю небесною заступницею й покровителькою.

Напередодні цього свята для учнів Братської загальноосвітньої школи I-III ступенів класні керівники провели тематичні виховні години, протягом яких діти мали змогу прийняти участь в історичних вікторинах, пригадати важливі події історії нашої країни, вшанувати героїв – оборонців. Учні перших класів цікаво та весело провели час на спортивних змаганнях «Посвята в козачата», де діти довели, що дійсно варті носити це горде звання.

Найстарші учні нашої школи, 10 та 11 клас, побували на зустрічі з нашими місцевими героями, які не з чуток знають, що таке справжня війна. Разом із директором Братського районного краєзнавчого музею Богдан Валентиною Дмитрівною, класними керівниками Спінчевською Єлизаветою Вадимівною і Гафійчук Надією Олегівною та директором закладу освіти Силенко Оленою Вікторівною діти відвідали священне місце нашого району – пантеон пам’ятників, де Валентина Дмитрівна провела невеликий екскурс історією сучасної війни на сході України, згадавши про всі рокові події та віддавши шану нашим захисникам – визволителям. Поділитися своїми історіями про перебування в АТО прийшли Борисевич Андрій Григорович та Радомський Віктор Степанович, які своїми розповідями змусили кожного присутнього пишатися нашими патріотами, сильними захисниками, які не побоялися агресора і самовіддано стали на захист та благо рідної України. Також, привітати героїв прийшла інспектор ювенальної превенції сектору превенції Братського ВП ГУНП старший лейтенант поліції Говша Галина Анатоліївна, яка щирими словами та квітами подякувала оборонцям за їх героїзм та силу духу. До привітань долучилися й наші учні і вручили в знак пошани квіти та пам’ятні подарунки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв, односельчан, які полягли в бою за мирне небо, свободу і територіальну цілісність нашої держави.

Доземно вклоняємося всім, хто проявили свою мужність, відстоювали суверенітет України, присвятили життя захисту рідної Держави.

Слава Україні! Героям Слава!

Фоторепортаж