Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

postheadericon Нагородження за високі досягнення у навчанні


У 2019-2020 навчальному році Похвальним листом за високі досягнення у навчанні нагороджено учнів:
1. Агаркову Олександру Володимирівну;
2. Гайфера Нікіту Сергійовича;
3. Сабіка Олександра Сергійовича;
4. Стремілову Ольгу Миколаївну;
5. Тищенка Дениса Анатолійовича;
6. Дюженко Кіру Олександрівну;
7. Заболотного Михайла Антоновича;
8. Ванду Анастасію Олександрівну;
9. Висоцьку Софію Олександрівну;
10. Газарову Аліну Артурівну;
11. Калька Артема Валентиновича;
12. Галлямова Даніїла Антоновича;
13. Турченко Дар’ю Вікторівну;
14. Тютюнник Анастасію Валеріївну;
15. Поборську Катерину Олександрівну;
16. Марченко Олесю Олександрівну;
17. Корінь Аліну Віталіївну;
18. Руковіцан Аліну Русланівну;
19. Мерікову Софію Олександрівну;
20. Фініку Крістіну Сергіївну;
21. Бондаренка Владислава Мар’яновича;
22. Голубенка Богдана Петровича;
23. Голованя Данііла Борисовича;
24. Московщук Владиславу Станіславівну;
25. Опанасенка Артура Миколайовича.

Вітаємо вас із успішним завершенням навчального року, бажаємо гарного й цікавого відпочинку, набратися сил перед початком нового етапу навчання.