Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Шевченківській тиждень «Уклін тобі, Кобзарю!»


Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця.

Стало доброю традицією у нашій школі відзначати Шевченківські дні, коли учні малюють ілюстрації до улюблених творів, читають вірші, проводять літературні дослідження.

У 5-А та 6 класах пройшла літературна вікторина «Сторінки життя великого Кобзаря», проведена учителем української мови і літератури Зінченко Наталею Володимирівною. Діти не лише відповідали на запитання, а й цитували твори Тараса Григоровича, робили міні-інсценізації до вивчених творів. Учні 5-А класу взяли участь у конкурсі юних художників «Чарівний пензель», із захопленням поринули у світ творів Великого Кобзаря. Для учнів 10 класу пройшла заочна віртуальна відеоекскурсія «Мистецька спадщина Тараса Шевченка».

Минуло 206 років від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього стала вікторина «Сторінки життя великого Кобзаря» для учнів 8-Б класу.

На пізнавальній перерві учні мали змогу переглянути раптівку «Читаю твори Кобзаря», до якої долучилися учні з 3 по 11 класи.

Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, для учнів 5-Б класу був проведений літературний конкурс “Знавці Шевченкового слова”. У заході брали участь дві команди – «Письменники» та «Кобзарі». Діти мали змогу продемонструвати свої знання з біографії та творчості Кобзаря. У результаті конкурсу перемогу здобула команда «Кобзарі».
Найчастіше ми говоримо і чуємо про Тараса Григоровича як про видатного українського поета. Але це був ще й талановитий художник, графік, офортист. Саме ця грань творчої спадщини поета була представлена для учнів 7 класу уявною подорожжю до шевченківської картинної галереї «І говорило полотно…», яку підготувала вчитель української мови та літератури Поборська Альона Володимирівна.

Для учнів 9-х та 8-А класів було проведено вікторину «Чи знаю я Шевченка?» вчителем української мови та літератури Фоміною Надією Іванівною. Запитання вікторини були цікавими та змістовними, що дало змогу учням 9- А класу продемонструвати хороші знання . Найактивнішими були Вікторія Мірошніченко, Єлизавета Манжос, Валерія Леус, Василь Цуркан, Антон Фурса. Учні 8-А класу в цей день зробили заочну мандрівку музеями Тараса Шевченка.

Учні 7- 9 класів стали учасниками літературного квесту «Шлях до Тараса». Було дуже цікаво спостерігати, як хвилювалися і разом з тим успішно справилися із завданнями всі команди. За підсумками змагання перемогу здобули учні 7 класу( 40 б.), другими стали учні 9-А класу (39 б.), третіми – учні 8-А класу (31 б.) . Дякуємо за участь учням 8-Б класу, бажаємо перемог у різних випробуваннях.

Фоторепортаж