Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Шевченківській тиждень «Уклін тобі, Кобзарю!»


Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця.

Стало доброю традицією у нашій школі відзначати Шевченківські дні, коли учні малюють ілюстрації до улюблених творів, читають вірші, проводять літературні дослідження.

У 5-А та 6 класах пройшла літературна вікторина «Сторінки життя великого Кобзаря», проведена учителем української мови і літератури Зінченко Наталею Володимирівною. Діти не лише відповідали на запитання, а й цитували твори Тараса Григоровича, робили міні-інсценізації до вивчених творів. Учні 5-А класу взяли участь у конкурсі юних художників «Чарівний пензель», із захопленням поринули у світ творів Великого Кобзаря. Для учнів 10 класу пройшла заочна віртуальна відеоекскурсія «Мистецька спадщина Тараса Шевченка».

Минуло 206 років від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього стала вікторина «Сторінки життя великого Кобзаря» для учнів 8-Б класу.

На пізнавальній перерві учні мали змогу переглянути раптівку «Читаю твори Кобзаря», до якої долучилися учні з 3 по 11 класи.

Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, для учнів 5-Б класу був проведений літературний конкурс “Знавці Шевченкового слова”. У заході брали участь дві команди – «Письменники» та «Кобзарі». Діти мали змогу продемонструвати свої знання з біографії та творчості Кобзаря. У результаті конкурсу перемогу здобула команда «Кобзарі».
Найчастіше ми говоримо і чуємо про Тараса Григоровича як про видатного українського поета. Але це був ще й талановитий художник, графік, офортист. Саме ця грань творчої спадщини поета була представлена для учнів 7 класу уявною подорожжю до шевченківської картинної галереї «І говорило полотно…», яку підготувала вчитель української мови та літератури Поборська Альона Володимирівна.

Для учнів 9-х та 8-А класів було проведено вікторину «Чи знаю я Шевченка?» вчителем української мови та літератури Фоміною Надією Іванівною. Запитання вікторини були цікавими та змістовними, що дало змогу учням 9- А класу продемонструвати хороші знання . Найактивнішими були Вікторія Мірошніченко, Єлизавета Манжос, Валерія Леус, Василь Цуркан, Антон Фурса. Учні 8-А класу в цей день зробили заочну мандрівку музеями Тараса Шевченка.

Учні 7- 9 класів стали учасниками літературного квесту «Шлях до Тараса». Було дуже цікаво спостерігати, як хвилювалися і разом з тим успішно справилися із завданнями всі команди. За підсумками змагання перемогу здобули учні 7 класу( 40 б.), другими стали учні 9-А класу (39 б.), третіми – учні 8-А класу (31 б.) . Дякуємо за участь учням 8-Б класу, бажаємо перемог у різних випробуваннях.

Фоторепортаж