Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

postheadericon Обрати професію – знайти себе!


Останній тиждень у лютому наша шкільна родина присвятила такій важливій темі, як профорієнтація, адже від вибору майбутньої професії залежить і розвиток особистості, і успіх у подальшому житті. Для того, аби показати учням принади певних професій на заходи щодня були запрошені гості, батьки, які демонстрували свої професійні навички.

Діти мали змогу познайомитися із перукарськими таємницями, якими залюбки поділилися мами наших учнів Юзик Ірина, Капінус Тетяна та Фініка Вікторія, які прикрасили дівочі голівоньки гарними заплетеними косами і , навіть, хлопці стали моделями для наших майстринь. У чарівний світ ручних виробів запросила усіх бажаючих Катренко Наталя, яка провела майстер – клас «Квітковий вернісаж», де діти із великим задоволенням навчалися у нашої рукодільниці, як гарно власноруч створити квітку з сюрпризом.

Поділитися своїм життєвим досвідом, надихнути учнів на любов до спорту із радістю погодилися тренери спорт – клубу «Граніт» Марина та Костянтин Герасименки, які власним прикладом показали, наскільки гарно і модно бути сильними, здоровими і фізично розвиненими.

До тижня профорієнтації також долучилася бабуся учениці 4 класу Наталя Грушова, з якою учні 1 та 4 класу виготовляли привітальні листівки да свята 8 Березня. У 3 клас завітала матуся Любов Фабрикова, яка провела малятам захоплюючий майстер – клас «Цікавий світ професій».

Протягом тижня класні колективи виготовляли фото- колажі Я хочу бути…», долучалися до виставки малюнків «Професії моїх батьків», приймали участь у анкетуваннях та вікторинах «Подорож у світ професій» разом із практичним психологом школи Надією Олегівною Гафійчук, а також на пізнавальній перерві учні знайомилися із професією юриста, а допомагала їм у цьому Іллона Відоменко.

Дякуємо усім, хто протягом тематичного тижня погодився допомогти і представити різні професійні види діяльності. Таким чином, за допомогою тісної співпраці, наші учні розширили коло свого вибору і мають змогу обрати саме свій напрямок у житті.

Фоторепортаж