Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Єдина Україна! Єдиний народ!


На долю українського народу випало чимало війн, сутичок, боїв за волю і мир. Неодноразово нашим пращурам доводилося відстоювати право називатися «українцями», бути єдиною цілісною державою.

Так сталося і 101 рік тому, 22 січня 1919 року, коли відбулася історична подія – проголошення Акту Злуки між УНР і ЗУНР, в якій утверджувалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України..»

Саме 22-ге січня стало днем, коли увесь наш народ згадує, що ми одна єдина і неподільна держава. Кожного року, відзначаючи це свято, жителі усіх куточків України утворюють «живий ланцюг», таким чином символізуючи єдність нашого народу. Ну а для учнів Братської ЗОШ I-III ступенів у цей знаменний день класні керівники провели патріотичні уроки під назвою «Брат брату руку подає», з метою поглиблення знань історії Батьківщини, усвідомлення героїчного подвигу своїх предків.

Учні молодших класів створили виставку малюнків « Моя Соборна Україна», в якій мовою фарб та кольорів передали всю свою любов і відданість рідному краю. Ну а для учнів 7- 11 класів був проведений захід «Етно-паті в українській хаті». Зустрічали гостей на святі Господар і Господиня, учні 10 класу, які запрошували кожен класний колектив представити певний регіон України, обраний ними напередодні шляхом жеребкування. Учні повинні були стисло розповісти про обрану місцевість, приготувати та презентувати традиційні страви і порадувати присутніх своїми піснями та танцями.

Кожен клас чудово впорався із презентаціями, вкотре підкресливши свої вміння та артистичність. Також, в ході заходу, аби продемонструвати єдність українського народу, наші вихованці створювали карту України в стилі стрінг-арт, на якій переплелися синя та жовта стрічки, з’єднавшись воєдино.

Минатимуть дні за днями, роки за роками, але в пам’яті кожного українця закарбується той день, коли розум переміг емоції, коли брати подали один одному руку, коли нарешті здійснилася всенародна мрія – єдність, свобода і незалежність.

Фоторепортаж