Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Єдина Україна! Єдиний народ!


На долю українського народу випало чимало війн, сутичок, боїв за волю і мир. Неодноразово нашим пращурам доводилося відстоювати право називатися «українцями», бути єдиною цілісною державою.

Так сталося і 101 рік тому, 22 січня 1919 року, коли відбулася історична подія – проголошення Акту Злуки між УНР і ЗУНР, в якій утверджувалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України..»

Саме 22-ге січня стало днем, коли увесь наш народ згадує, що ми одна єдина і неподільна держава. Кожного року, відзначаючи це свято, жителі усіх куточків України утворюють «живий ланцюг», таким чином символізуючи єдність нашого народу. Ну а для учнів Братської ЗОШ I-III ступенів у цей знаменний день класні керівники провели патріотичні уроки під назвою «Брат брату руку подає», з метою поглиблення знань історії Батьківщини, усвідомлення героїчного подвигу своїх предків.

Учні молодших класів створили виставку малюнків « Моя Соборна Україна», в якій мовою фарб та кольорів передали всю свою любов і відданість рідному краю. Ну а для учнів 7- 11 класів був проведений захід «Етно-паті в українській хаті». Зустрічали гостей на святі Господар і Господиня, учні 10 класу, які запрошували кожен класний колектив представити певний регіон України, обраний ними напередодні шляхом жеребкування. Учні повинні були стисло розповісти про обрану місцевість, приготувати та презентувати традиційні страви і порадувати присутніх своїми піснями та танцями.

Кожен клас чудово впорався із презентаціями, вкотре підкресливши свої вміння та артистичність. Також, в ході заходу, аби продемонструвати єдність українського народу, наші вихованці створювали карту України в стилі стрінг-арт, на якій переплелися синя та жовта стрічки, з’єднавшись воєдино.

Минатимуть дні за днями, роки за роками, але в пам’яті кожного українця закарбується той день, коли розум переміг емоції, коли брати подали один одному руку, коли нарешті здійснилася всенародна мрія – єдність, свобода і незалежність.

Фоторепортаж