Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon З Новим 2020 Роком!


Ось і підійшов до завершення 2019 рік, який приніс усім безліч несподіванок і приємних моментів. Наша шкільна родина старанно готувалася до новорічних свят, аби привітати учнів, батьків та педагогів, подарувати їм позитивні емоції та побажати лише найкращого у наступаючому 2020 році.

Класні керівники 1, 2, 3, 4, 5-А та 5-Б класів провели разом зі своїми вихованцями та їх рідними родинні свята, в ході яких діти розважалися в іграх та конкурсах, вітали присутніх своїми піснями та танцями, а глядачі ласкаво віддячували маленьким артистам гарячими оплесками.

Для учнів 6- 7 класів була підготовлена розважальна програма «Зустрінемо Новий рік разом!» в ході якої діти мали змогу позмагатися між собою у новорічних іграх та виконали свої чудові художні номери. А старшокласники зустрілися на святковому вечері, що мав назву «Заміж за Діда Мороза», протягом якого учні 9-А класу яскраво представили театральну постановку та стали гарними ведучими вечору.

10 клас подарував присутнім ніжний танець та веселу сценку. учні 8-А класу як завжди активно прийняли участь у концертній програмі та привітали гостей піснею та танцями. 8-Б клас також продемонстрував свої гарні танцювальні здібності, а учні 11 класу повеселили усіх своєю казковою театралізацією.

Фоторепортаж

Також чудовим сюрпризом стала велика кількість присутніх випускників нашого закладу, які завітали до нас на свято і випускниця 2019 року Вільченко Зоряна подарувала глядачам гарну пісню.

Дякуємо класним керівникам за чудово проведені родинні свята, висловлюємо подяку учням 11 класу Кальку Денису, Буцан Софії, Грушовенку Владиславу, Мартин Богдані та Кузєвій Аліні, які стали ведучими на дитячих святах 5-А, 6 та 7 класів, а також усім, хто активно долучився до проведення та святкування новорічних заходів у нашій школі.

Вітаємо усіх із наступаючим Новим роком! Бажаємо щастя, успіхів, миру та злагоди. Нехай у житті все вдається і радість супроводжує кожен ваш день!