Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

postheadericon Лабіринти минулого

З 18 по 22 листопада учні нашого навчального закладу поринули у цікавий і різноманітний світ історії. Цілий тиждень діти брали участь у різних історичних іграх, вікторинах та акціях. Учні 5-Б класу відвідали краєзнавчий музей, де вчитель історії Панфілова Тетяна  Миколаївна провела музейний урок «Мій рідний край, моя історія»., а директор Богдан Валентина Дмитрівна ознайомила учнів з новими експозиціями закладу і діти мали змогу поповнити свої знання цікавими матеріалами.  Також, Тетяна Миколаївна провела з учнями 6 класу історичну гру «Що? Де? Коли?», в ході якої діти були поділені на 3 групи, складали оповідання на історичну тематику та пояснювали терміни. А учні 9-Б класу прийняли участь в історичній вікторині «Чи знаєте ви, що…?» Всі діти показали свої знання і довели, що люблять і цікавляться історією.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи вчителем історії           Силенко Оленою Вікторівною був організований загальношкільний перегляд документальних відеосюжетів  «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України», після якого учні приєдналися до флешмобу «Обличчя наших героїв».  Також, класними керівниками для своїх підопічних проводилися виховні хвилини « Небесна Сотня – зима, що нас змінила»

На тематичний тиждень припала ще одна історична подія – День  пам`яті жертв Голодоморів.  З цієї нагоди класні керівники 1-11 класів провели для своїх учнів виховні заходи «Згадаймо ті голодні дні!». Також, вчитель історії, Олена Вікторівна Силенко, разом із учнями 5-А  та 11 класів пригадували ті жахливі події протягом хвилини пам`яті «Час згадати!», в ході якої переглядалися відео, зачитувалися історичні факти та обговорювалася тяжка  і страшна доля українського народу. Цього ж дня уся шкільна родина зібралася на акцію «Незабудки пам`яті», під час якої діти прикріплювали на образ України квітки – незабудки із написами про Голодомор.

Новинкою для наших учнів стала селфі – акція «Історія поруч». Протягом тижня діти створювали фотоколажі , в яких відображали свої мандрівки історичними місцями України та світу.

Загалом, тиждень пройшов цікаво і  насичено, діти приймали активну участь у заходах і проявили свою зацікавленість історією не тільки свого народу, а й світу.

Фоторепортаж