Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

postheadericon І йшли віки, і були українці, і створили слово українське!


Наша рідна українська мова! Оспівана піснями, прославлена думами, зігріта любов`ю українців. Від колиски і до скону вона супроводжує нас, об`єднує людей по всьому світу. Саме їй, солов`їній, колосистій, барвінковій українській мові був присвячений тиждень « І йшли віки, і були українці, і створили слово українське».

Із 28 жовтня по 01 листопада учні нашого навчального закладу демонстрували свої знання з української мови, змагалися у мовознавчих конкурсах . Тиждень розпочався з виховних годин « Мова – душа народу», які підготували класні керівники . Учні мали змогу поглибити знання відомостями про виникнення писемності ,про історію та розвиток рідної мови.

Для учнів 1-4 класів проведено конкурс малюнків «Казка поміж нас», де діти активно взяли учать, продемонструвавши кращі зразки дитячої творчості.

Для учнів 7 та 8-А класів проведено лінгвістичний аукціон « Ну що б здавалося слова …» вчителем української мови Фоміною Надією Іванівною. Змагались у обох класах команди «Барвінок» та «Калинка». У 7 класі , з рахунком 5:3, перемогла «Калинка»(капітан Марченко Олеся) ,а у 8-А-«Барвінок»(капітан Фініка Крістіна).

У середу для учнів 7 класу була проведена гра «Вгадай фразеологізм за малюнком» . Дітям потрібно було вгадати фразеологізм та замінити його одним словом . Учні цього класу підготували матеріл «Цікавинки про рідну мову» для оформлення інформаційної дошки.

30 жовтня з учнями 8- А класу було проведено годину цікавих повідомлень « З біографії слова». Також між учнями 7 та 8-А класів було проведено шкільний етап Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта». 31 жовтня учні 8 –А класу відвідали 2-й,3-й,4-й,5-А,5-Б класи з повідомленнями «Цікаво про слова».

В рамках тижня для учнів 8-Б класу вчителем української мови Поборською Альоною Володимирівною проведено інтелектуальну гру «Мовний крос». Цікаві та непрості запитання визначили кращих знавців рідної мови . Ними стали Закусілова Аліна, Ковальчук Юлія , Прокопенко Влад та Форштейн Денис.

Для унів 5- А класу вчителем української мови Зінченко Наталією Володимирівною проведено конкурс «Найрозумніший», та конференцію «Краща мова єднання –це українська» для учнів 10 класу.

Хто мову шанує свою-хай той переможе сьогодні в бою . Саме під таким девізом розпочалась інтерактивна гра «Українська мова – диво калинове» для учнів 5-Б класу. Під час заходу діти поглибили свої знання та поринули в багатющий світ української мови.

Для учнів 5-11 класів проведено конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов`їна». Всі діти активно долучилися до гри ,показавши гарні та ґрунтовні знання з предмету!

Любов до рідної мови можна засвідчити не лише її зацікавленим вивченням , але й незвичним флешмобом . Це на ділі продемонстрували учні нашої школи ,які мали змогу залишити свій відгук на запитання «Чому я розмовляю українською мовою?». Відповіді були цікавими щирими та оригінальними.

Фоторепортаж