Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

postheadericon І йшли віки, і були українці, і створили слово українське!


Наша рідна українська мова! Оспівана піснями, прославлена думами, зігріта любов`ю українців. Від колиски і до скону вона супроводжує нас, об`єднує людей по всьому світу. Саме їй, солов`їній, колосистій, барвінковій українській мові був присвячений тиждень « І йшли віки, і були українці, і створили слово українське».

Із 28 жовтня по 01 листопада учні нашого навчального закладу демонстрували свої знання з української мови, змагалися у мовознавчих конкурсах . Тиждень розпочався з виховних годин « Мова – душа народу», які підготували класні керівники . Учні мали змогу поглибити знання відомостями про виникнення писемності ,про історію та розвиток рідної мови.

Для учнів 1-4 класів проведено конкурс малюнків «Казка поміж нас», де діти активно взяли учать, продемонструвавши кращі зразки дитячої творчості.

Для учнів 7 та 8-А класів проведено лінгвістичний аукціон « Ну що б здавалося слова …» вчителем української мови Фоміною Надією Іванівною. Змагались у обох класах команди «Барвінок» та «Калинка». У 7 класі , з рахунком 5:3, перемогла «Калинка»(капітан Марченко Олеся) ,а у 8-А-«Барвінок»(капітан Фініка Крістіна).

У середу для учнів 7 класу була проведена гра «Вгадай фразеологізм за малюнком» . Дітям потрібно було вгадати фразеологізм та замінити його одним словом . Учні цього класу підготували матеріл «Цікавинки про рідну мову» для оформлення інформаційної дошки.

30 жовтня з учнями 8- А класу було проведено годину цікавих повідомлень « З біографії слова». Також між учнями 7 та 8-А класів було проведено шкільний етап Всеукраїнської олімпіади «Всеосвіта». 31 жовтня учні 8 –А класу відвідали 2-й,3-й,4-й,5-А,5-Б класи з повідомленнями «Цікаво про слова».

В рамках тижня для учнів 8-Б класу вчителем української мови Поборською Альоною Володимирівною проведено інтелектуальну гру «Мовний крос». Цікаві та непрості запитання визначили кращих знавців рідної мови . Ними стали Закусілова Аліна, Ковальчук Юлія , Прокопенко Влад та Форштейн Денис.

Для унів 5- А класу вчителем української мови Зінченко Наталією Володимирівною проведено конкурс «Найрозумніший», та конференцію «Краща мова єднання –це українська» для учнів 10 класу.

Хто мову шанує свою-хай той переможе сьогодні в бою . Саме під таким девізом розпочалась інтерактивна гра «Українська мова – диво калинове» для учнів 5-Б класу. Під час заходу діти поглибили свої знання та поринули в багатющий світ української мови.

Для учнів 5-11 класів проведено конкурс знавців української мови «Мово українська, мово солов`їна». Всі діти активно долучилися до гри ,показавши гарні та ґрунтовні знання з предмету!

Любов до рідної мови можна засвідчити не лише її зацікавленим вивченням , але й незвичним флешмобом . Це на ділі продемонстрували учні нашої школи ,які мали змогу залишити свій відгук на запитання «Чому я розмовляю українською мовою?». Відповіді були цікавими щирими та оригінальними.

Фоторепортаж