Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

postheadericon Гордість школи – наші медалісти

Червень – липень 2019 року –  довгоочікувана мить  для наших цьогорічних випускників, які радіють,  що позаду  успішно складене  ЗНО, початок вступної компанії, вступ до омріяних  вузів та нові друзі. Настає новий етап їхнього вже дорослого життя.

Особливою  миттю  для наших випускників, які  підтвердили свої високі результати навчання  та 3 липня 2019року отримали  нагороди – Золоту та Срібну медалі та Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою.

Золотою медаллю   нагороджено Бута Антона , який наполегливою працею довів,  що він найкращий та отримав високі результати під час складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО.  Антон –  гордість  нашої школи, Братського району. Юнак неодноразовий переможець Всеукраїнських олімпіад  як районного так і обласного  етапів із географії та історії. Системне вивчення всіх, а особливо цих предметів, дало поштовх для отримання високих результатів.

Срібною медаллю засвою багаторічну працю нагороджено струнку, гарну, талановиту, тендітну   випускницю, яка нас вражала своїми віршами, вмінням декламувати, хореографічними здібностями  –  Григораш Аліну.  Стримана, креативна   та творча , має активну життєву позицію. Її хобі – вивчення іноземних мов та акторське мистецтво.  Серед вподобань – вивчення творів українських поетів й письменників, що допомогло Аліні отримати 11балів  з української мови й літератури.  Впевнені, що блискуча пам’ять та глибокі знання мов (української та англійської) допоможуть Аліні в здобутті вищої  освіти в галузі філології та суспільно – гуманітарних  дисциплін.

Ми горді тим, що випускники 2019 року підтвердили сподівання педагогів й показали високий результат із математики – Герас Олександр, Манжос Володимир, української мови – Григораш Аліна, Герас Олександр, Бут Антон, з історії й географії Бут Антон.

Своєю працею більшість  випускників  здобули  можливість навчатися в найкращих вищих навчальних закладах України.  Результати ДПА та отримані нагороди — не лише  наполеглива праця учнів, а й  професіоналізм  педагогів – наставників нашого закладу і відповідальне ставлення батьків до майбутнього власних дітей.

Щиро бажаємо  вам вступити до омріяних ВУЗів, стати професіоналами й стати такими потрібними для нашої країни  молодими, розумними, креативними фахівцями, які будуватимуть сучасну економіку, впроваджуватимуть європейські стандарти в Україні. Ми віримо в вас. Щасливої вам дороги та здійснення бажань.