Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1-А клас
1й клас Братської школи
1-Б клас
1й клас Братської школи
2 клас
1й клас Братської школи
3 клас
1й клас Братської школи
4 клас
1й клас Братської школи
5 клас
6-А клас Братської школи
6-А клас
6-Б клас Братської школи
6-Б клас
7й клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

15 травня 2019 року на районному стадіоні «Юність» відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») в якому прийняла участь команда учнів 10 – А класу «Гайдамаки».

До програми змагань входили такі конкурси: «Візитка рою», «Впоряд», «Стройова пісня», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Відун», «Рятівник» та «Знавців історії». Гру оцінювали журі у складі: начальник відділу освіти, молоді та спорту Братської райдержадміністрації Суровцева Л.М., методисти районного методичного кабінету: Бондаренко Т.Я., Сербін Р.Ф., Підіпригора А.А., медична сестра Герасименко С. та підполковник Братського районного військового комісаріату Амєлін І. В.

У запеклій боротьбі наша команда посіла першу сходинку під керівництвом вчителя фізичної культури Онопрієнка Валентина Федоровича.

Тож вітаємо наших переможців і пам’ятаймо, що ми є нащадками славних українських козаків.

Фоторепортаж