Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

postheadericon Шевченківський тиждень «З іменем Кобзаря в серці»


У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людського генія.
Щорічно у нашій школі вшановують Т. Шевченка – велетня духу, митця могутньої творчої сили. В рамках тижня вчителі та учні школи мали змогу стати глядачами літературно-музичної композиції “Уклоняюсь тобі, мій Кобзарю святий” (учитель української мови та літератури Поборська А.В.), де звучали поезії та пісні на слова Т.Г. Шевченка. Активну участь у проведенні свята взяли учні 6 класу , 1 класу та учениця 11 класу Вільченко Зоряна , яка зачарувала всіх присутніх своєю ліричною піснею та торкнулася кожного серця. На пізнавальних перервах учні мали змогу прослухати пісні на слова Т.Г.Шевченка у виконанні сучасних українських співаків і гуртів: М.Бурмаки, І.Білик, В.Павлика, «Гайдамаки», «Мандри» тощо.
Учні початкових класів також приєдналися до проведення Шевченківських днів , вчителями було проведено квест « Тарасовими шляхами»(3 клас), конкурс ерудитів «Що ми знаємо про Шевченка»( 4 клас), вікторина «Уклін тобі, Тарасе» (2клас) та гра-подорож «Дитячими творами Шевченка» (1клас), де діти пригадали та поповнили свої знання про життєвий та творчий шлях найвеличнішого поета Тараса Григоровича Шевченка.

У районній бібліотеці для учнів 5 класу пройшла літературна сторінка «Слово крізь віки». Про дитячі роки та любов до рідного краю, розповіла бібліотекар Данута Вініченко. Потім бібліотекар представила виставку «Шляхами Великого Кобзаря», яка складалася з трьох розділів: «Життя і творчість великого поета», другий – «Поетичне слово генія», третій – «Художній світ Т. Шевченка».
Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, для учнів 6 класу був проведений літературний конкурс “Знавці Шевченкового слова”. У заході брали участь три команди – «Пастушки», «Кобзарі» та «Вербичинька». Діти мали змогу продемонструвати свої знання з біографії та творчості Кобзаря. У результаті конкурсу перемогу здобула команда «Пастушки».
Для учнів 11 класу було проведено учнівську конференцію «Ім’я Шевченка стукає в серця », де були висвітлені різні питання, навіть позапрограмового характеру. Така робота сприяла розвитку дослідницьких вмінь учнів, були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча.
Минуло 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Свідченням цього стала вікторина «Сторінки життя великого Кобзаря» для учнів 9 класу , проведений учителем української мови і літератури Зінченко Н.В. .
Учні 5- 7 класів стали учасниками літературного квесту «Шлях до Тараса». На кожній зупинці, а їх було 4, конкурсантів зустрічали учні 11 класу – Манжос Володимир, Герас Олександр, Вільченко Зоряна та Шестаков Микита .Було дуже цікаво спостерігати, як хвилювалися і разом з тим успішно справилися із завданнями всі команди.
За підсумками змагання перемогу здобули учні 5 класу, другими стали учні 6 класу, третіми – учні 7-А класу . Дякуємо за участь учням 7-Б, бажаємо перемог у різних випробуваннях.

Фоторепортаж