Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Вітаємо переможців предметних олімпіад!

Вітаємо переможців  І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів учнів  7 – 11 класів:

Голубенка Богдана учня 9 класу з української мови та літератури, географії, історії, хімії, біології, математики, англійської мови, інформатики, фізики;

Буцан Софію, ученицю 10 – А класу з історії, географії, математики, англійської мови, біології, хімії;

Фурсу Антона учня 8 – А класу з фізики, математики, трудове навчання, інформатика, хімії;

Мірошніченко Вікторію, ученицю 8 – А класу з географії, історії, біології;   

Бута Антона учня 11 класу з  географії, історії, трудового навчання, економіки.

Шестакова Микиту, учня 11 класу  з біології, хімії, економіки, правознавства;

Московщук Владиславу, ученицю 9 класу з правознавства, трудового навчання; 

Турдубакієва Володимира, учня 11 класу з фізики та астрономії;

Калька Дениса, учня 10 – А класу з правознавства;  

Полісецького Іллю, учня 10 – А класу  з фізики ;

Манжос Єлизавету, ученицю 8 – А класу  з іноземної мови;  

Григораш Аліну, ученицю 11 класу з англійської мови;

Фініку Крістіну, ученицю 7 – А класу з математики та української мови і літератури:

Корінь Аліну, ученицю 6 класу з математики;

Гераса Олександра, учня 11 класу  з математики;

Манжоса Володимира, учня 11 класу з української мови та літератури;

Плескач Владу, ученицю 10 – А класу з української мови та літератури;

Федончук  Анну, ученицю 8 – А класу з трудового навчання;

Вільченко Зоряну, ученицю 11 класу  з трудового навчання;

Касько Дарю, ученицю 7 – А класу  з фізики;

Ворону Марію  ученицю 8 – А класу з української мови та літератури;

Опанасенка Артура, учня 9 класу  з трудового навчання .

Також,  вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!   Всім учасникам бажаємо міцного здоров’я, наснаги та подальших творчих успіхів і перемоги у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад!