Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

postheadericon Впусти психологію у своє серце

Не для школи, а для життя ми вчимося.
Сенека

З 13 по 17 листопада в школі пройшов тиждень психології під назвою «Впусти психологію у своє серце». Тиждень почався з тематичної лінійки, ведучими якої були практичний психолог школи Качанова Олена Василівна та учениця 10 класу Григораш Аліна. Ведучі розповіли міф про те звідки з’явилось слово «Психологія», хто став основоположником розвитку психології як науки, а також що собою представляє наука про людську душу. Присутнім продемонстрували відеосюжет про те, хто ж такий психолог та чим він займається. На завершення лінійки учениця 10 класу Вільченко Зоряна подарувала всім учням та педагогам чудову пісню «Діти Землі», яка пропагує толерантність серед дітей.

У вівторок, 14 листопада, було проведено психологічні мультперерви для учнів 1 та 2 класів. Цього дня, учениці 11 класу Митрик Аліна та Маналакова Марина, розпочали зйомку відеоінтерв’ю на тему: «Якби я був психологом школи, я б….», ключовим було питання: «Що таке «Толерантність»? Чи існує вона в нашій школі?». З учнями 8 класу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Спілкування та взаєморозуміння», що мало на меті більше згуртувати учнівський колектив під час виконання командних завдань, вдало розподілити обов’язки для досягнення більш продуктивної співпраці та позитивного результату роботи.

Середа, 15 листопада, проведено психологічні мультперерви для учнів 3 – 4 класів. Відкрито виставку робіт, яка називається «Автопортрет класу», активну участь у якій взяли класні колективи 4 -11 класів. Також для 5-7 класів було проведено квест «Що я знаю про свою школу» в якому були питання, які вимагали великих енерговитрат, питання, спрямовані на знайомство з організацією роботи та особливостями школи, питання, які виявляють інтереси та особливості педагогічного колективу. Метою даного заходу було згуртування класних колективів під час спільного виконання завдань.

Четвер, 16 листопада, був присвячений Дню толерантності, що пройшов під гаслом: «Всі ми різні, але всі ми рівні». Перерви для учнів школи пройшли під назвою «Сприймай світ без стереотипів». Для них влаштували перегляд відео про різні народи світу з метою підвищення толерантного ставлення до різних жителів нашої планети. Для педагогів було проведено заняття на тему: «Профілактика професійного вигорання». Вчителям було запропоновано виконати завдання для профілактики емоційного та фізичного виснаження , а також всі присутні отримали рекомендації як уникнути професійного вигорання. Розпочато виставку демотиваторів на тему: «Посміхнись та замислись».

У п’ятницю, 17 листопада, протягом дня функціонував «Паркан побажань», до заповнення якого з великим задоволенням долучились як учні, так і педагоги. Вчителі та старшокласники писали свої побажання, а учні молодих класів залюбки залишали побажання за допомогою смайликів, долоньок та зірочок, які вони самостійно розфарбовували та клеїли. Під час перерв учням школи продемонстрували результати зйомок відеоінтерв’ю, цікавими були відповіді дітей на запитання журналістів, було побачено багато думок та роздумів про те, хто такий психолог, та чи існує толерантність в нашій школі.

Фоторепортаж