Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5 клас Братської школи
5 клас
6 клас Братської школи
6 клас
7-А клас Братської школи
7-А клас
7-Б клас Братської школи
7-Б клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9 клас Братської школи
9 клас
10-А клас Братської школи
10-А клас
10-Б клас Братської школи
10-Б клас
11 клас Братської школи
11 клас

postheadericon Вітаємо переможців!


І (шкільногоетапу Всеукраїнських олімпіад   з базових дисциплін , які посіли І місця  та будуть представляти нашу школу на районному етапі :

З математики – ученицю 6 класу Фініку Крістіну (вчитель Манжос Т.М.). ;

учня 7 класу Фурсу Антона (вчитель Демиденко С.Б.);

учня 8 клас Голубенка Богдана , ученицю  9 класу Паращенко  Дар’ю, учня 10 класу Манжоса Володимира, учня 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Марченко В.О. );

З української мови – ученицю 7 класу Мірошніченко Вікторію та учня 8 класу Опанасенка Артура (вчитель Фоміна Н.І.); учнів 8 класу Голубенка Богдана , ученицю 9 класу Плескач Владу, учня 10 класу Манжоса Володимира, ученицю 11 класу Митрик Аліну (вчитель Зінченко Н.В.);

З історії – учня 8 класу Голубенка Богдана та ученицю 9 класу Буцан Софію (вчитель Силенко О.В.); учнів – 10 класу Бута Антона та 11 класу Юхимович Діану  (вчитель Панфілова Т.М.);

З англійської мови – учнів – 8 класу Голубенка Богдана ,9 класу Буцан софію, 10 класу Григораш Аліну,11 класу Юхимович діану (вчитель Будурацька Н.А.);

Правознавства – ученицю 10 класу Козиревич Євгенію (вчитель панфілова Т.М.) та учня 9 клас Калька Дениса (вчитель Силенко О.В. );

Географії – учнів –  8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу   Бута Антона (вчитель Роскошинська А.В.);

Біології – учнів – 8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу Манжоса Володимира, 11 класу Юхимович Діану  (вчитель Поставнюк О.М.);

Хімії –  учнів –  7 класу Фурси Антона , 8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу Манжоса Володимира  (вчитель Поставнюк О.М.);

Трудового навчання (обслуговуючі види праці) – учнів – 8 класу Московщук  Владиславу та Чигрин Діану, 9 класу Головань Валерію, 10 класу Вільченко Зоряну, 11 класу Маналакову Марину (вчитель Шкарупіна С.В.);

Трудового навчання (технічні види праці ) – учнів – 8 класу Дроздова Дениса, 9 класу Калька Дениса, 10 класу Бута Антона, 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Вигорний С.П.)

Інформатики –  учнів – 8 класу Голубенка Богдана та 9 класу Спінчевського Миколу (вчитель Демиденко С.Б.).  та учнів 10 класу Манжоса Володимра та 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Агаркова І.О. ).

Фізики – учнів – 7 класу Колісніченко Ірину, 8 класу Голубенка Богдана, 9 класу Мірошніченка Влада, 10 класу Гераса Олекандра, 11 класу Гешка Максима (вчитель Сільчук В.В.)

Астрономії – ученицю 11 класу Миртик Аліну (вчитель Сільчук В.В.)

Бажаємо нашим учням –  успіхів,

творчих здобутків та ПЕРЕМОГИ !!!

Онлайн опитування
Фото/Відео галерея
Шкільні проекти
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор