Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків


12 травня 2017 року на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшов обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Участь у змаганнях взяли 24 юнацькі команди майже з усієї Миколаївщини.

Відкрив змагання начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко, який привітав усіх учасників та гостей із початком спортивного свята, побажав командам чесної та безкомпромісної боротьби і, звичайно, перемоги.

На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Валентин Гайдаржи, перший заступник міського голови Андрій Дадівєрін, представники Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Добровільного пожежного товариства у Миколаївській області, які також привітали спортсменів із початком змагань.

Після всіх вітальних промов, настанов учасникам команд юнаки стали на стартову лінію та розпочали перший етап змагань – «Підйом по штурмовій драбині».

За умовами спортсмени змагалися у трьох вікових категоріях: старша, середня та молодша. Вони повинні були піднятися по штурмовій драбині у вікно навчальної вежі. Дистанція вважалася завершеною після того, як учасник ступить на контактні пластини. Старші та середні учасники долали дистанцію із драбиною в руках і піднімалися у вікно другого поверху, а учасникам молодшої групи драбина встановлювалася до початку забігу і діти піднімалися у вікно першого поверху.

Другим етапом змагань стала вправа «Подолання 100-метрової смуги перешкод». ЇЇ сутність полягає в тому, що учаснику необхідно пробігти дистанцію у 23 метри, подолавши паркан та підхопивши два пожежних рукава, які пробігши по колоді, приєднати один до розгалуження, а інший до пожежного ствола і фінішувати якомога швидше.

Останнім етапом стала пожежна естафета. По чотири спортсмени від кожної команди, один за одним, долали свою ділянку дистанції: перший учасник пробігає по даху макету невеликого будинку і передає іншому члену команди пожежний ствол. Далі учасник, зафіксувавши ствол за ременем, долає вертикальну стіну. На 3 етапі юнаки з пожежними рукавами повинні подолати бум та прокласти рукавну лінію, після цього передати естафетну паличку останньому учаснику, який в свою чергу умовно гасить пожежу за допомогою вогнегасника та фінішує.

І по завершенню всіх забігів члени суддівської колегії підбили підсумки. За остаточними результатами перше загальнокомандне місце на обласному Чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту серед юнаків виборола команда Арбузинського району, на другій сходинці опинилася команда Центрального району міста Миколаєва, а третій щабель посіли спортсмени Корабельного району міста.

Наша команда посіла 8 місце.

На завершення змагань начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: «Ми пишаємося тим, що на теренах нашого краю зростають юнаки, що обирають для себе здоровий та активний спосіб життя. Від щирого серця вітаємо переможців, а всім учасникам бажаємо сил, наснаги та витримки, невпинних тренувань та в наступний раз, можливо, саме ви зійдете на почесний п’єдестал найкращих спортсменів пожежно-прикладного спорту!»

Фоторепортаж