Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків


12 травня 2017 року на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області пройшов обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Участь у змаганнях взяли 24 юнацькі команди майже з усієї Миколаївщини.

Відкрив змагання начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко, який привітав усіх учасників та гостей із початком спортивного свята, побажав командам чесної та безкомпромісної боротьби і, звичайно, перемоги.

На заході були присутні заступник голови облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Валентин Гайдаржи, перший заступник міського голови Андрій Дадівєрін, представники Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, відділу з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, Добровільного пожежного товариства у Миколаївській області, які також привітали спортсменів із початком змагань.

Після всіх вітальних промов, настанов учасникам команд юнаки стали на стартову лінію та розпочали перший етап змагань – «Підйом по штурмовій драбині».

За умовами спортсмени змагалися у трьох вікових категоріях: старша, середня та молодша. Вони повинні були піднятися по штурмовій драбині у вікно навчальної вежі. Дистанція вважалася завершеною після того, як учасник ступить на контактні пластини. Старші та середні учасники долали дистанцію із драбиною в руках і піднімалися у вікно другого поверху, а учасникам молодшої групи драбина встановлювалася до початку забігу і діти піднімалися у вікно першого поверху.

Другим етапом змагань стала вправа «Подолання 100-метрової смуги перешкод». ЇЇ сутність полягає в тому, що учаснику необхідно пробігти дистанцію у 23 метри, подолавши паркан та підхопивши два пожежних рукава, які пробігши по колоді, приєднати один до розгалуження, а інший до пожежного ствола і фінішувати якомога швидше.

Останнім етапом стала пожежна естафета. По чотири спортсмени від кожної команди, один за одним, долали свою ділянку дистанції: перший учасник пробігає по даху макету невеликого будинку і передає іншому члену команди пожежний ствол. Далі учасник, зафіксувавши ствол за ременем, долає вертикальну стіну. На 3 етапі юнаки з пожежними рукавами повинні подолати бум та прокласти рукавну лінію, після цього передати естафетну паличку останньому учаснику, який в свою чергу умовно гасить пожежу за допомогою вогнегасника та фінішує.

І по завершенню всіх забігів члени суддівської колегії підбили підсумки. За остаточними результатами перше загальнокомандне місце на обласному Чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту серед юнаків виборола команда Арбузинського району, на другій сходинці опинилася команда Центрального району міста Миколаєва, а третій щабель посіли спортсмени Корабельного району міста.

Наша команда посіла 8 місце.

На завершення змагань начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко зазначив: «Ми пишаємося тим, що на теренах нашого краю зростають юнаки, що обирають для себе здоровий та активний спосіб життя. Від щирого серця вітаємо переможців, а всім учасникам бажаємо сил, наснаги та витримки, невпинних тренувань та в наступний раз, можливо, саме ви зійдете на почесний п’єдестал найкращих спортсменів пожежно-прикладного спорту!»

Фоторепортаж