Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Висока нагорода

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці 28 квітня 2017 року в Києві відбулися урочисті заходи. Голова Держпраці Роман Чернега, заступник Голови Держпраці Ігор Шумелюк, Національний координатор Проекту МОП Софія Литвин, Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий, посадовці Держпраці, редакція журналу «Охорона праці», представники громадкості та діти-переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці  очима дітей” вшанували пам’ять загиблих на виробництві покладанням квітів до меморіального каменю на Алеї загиблим на виробництві у парку «Відрадний».

Вже традиційно, шостий рік поспіль, цей день стає важливою подією для дітей – учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який проводиться під патронатом Держпраці редакцією журналу «Охорона праці».

Малюнки представили діти з усіх областей та різного віку – від 6 до 18 років. Саме у Всесвітній день охорони праці переможці конкурсу отримали свої нагороди та подарунки. Журі конкурсної комісії розглянуло більше 12 тисяч робіт. Під час урочистої церемонії у Центрі дитячої та юнацької творчості 9 переможців із 9-ти областей України в трьох вікових групах нагороджено дипломами, медалями та цінними подарунками серед них випускниця нашої школи, член гуртка «Образотворче мистецтво» Нєсвєт Ольга, яка посіла перше призове місце на Всеукраїнському етапі зі своєю роботою «Тато, я чекаю на тебе», яка прикрашає обкладинку журналу «Охорона праці» №5 2017р.

Вітаючи дітей, Голова Держпраці Роман Чернега розповів про переваги безпечної праці та здорового способу життя, наголосив на важливості постійно працювати над собою і розвивати талант, не зупинятися перед перешкодами, долати страхи і невпевненість у своїх силах.

Бажаємо успіхів молодому таланту в подальшій творчості, а керівнику гуртка Каліниченку Ігорю Івановичу творчих учнів та перемог!

Ми вами пишаємось.