Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

postheadericon ГРАФІК консультацій по підготовці до ЗНО

ГРАФІК

консультацій по підготовці

до ЗНО учнів 11 класу

п.п.

Предмет

Клас

Час

Дні консультацій

Вчитель

1

Українська мова

11

08.00

четвер

Фоміна Н.І.

2

Математика

11

08.00

вівторок

Марченко В.О.

3

Історія України

11

08.00

п’ятниця

Панфілова Т.М.

4

Англійська мова

11

08.00

понеділок

Будурацька Н.А.

5

Біологія

11

08.00

середа

Поставнюк О.М.

6

Фізика

11

14.15

п’ятниця

Сільчук В.В.

7

Географія

11

14.15

п’ятниця

Роскошинська А.В.

ГРАФІК

консультацій по підготовці

до ДПА учнів 9 класу

п.п.

Предмет

Клас

Час

Дні консультацій

Вчитель

1

Українська мова

9

08.00

четвер

Зінченко Н.В.

2

Математика

9

08.00

п’ятниця

Марченко В.О.

3

Історія України

9

08.00

середа

Панфілова Т.М.