Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів та їх наставників із високими результатами. Щира подяка батькам всіх учнів за співпрацю та розуміння.

За підсумками ІІ (районного) етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін учні нашої школи мають 25 призових місць:

І місця посіли учні:

З української мови Красковська Діана учениця 9 класу , вчитель Зінченко Наталя Володимирівна ;

З математики Фурса Антон учень 6 класу , вчитель Демиденко Світлана Борисівна;

З хімії Буцан Софія учениця 8 – А класу , вчитель Поставнюк Олена Миколаївна;

З біології Голубенко Богдан учень 7 класу, вчитель Поставнюк Олена Миколаївна;

З географії Бут Антон учень 9 класу, вчитель Роскошинська Алла Василівна ;

З історії Бут Антон учень 9 класу, вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна ;

З історії Каленюк Олексій учень 11 класу , вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна ;

З англійської мови Григораш Аліна учениця 9 класу, вчитель Будурацька Наталія Андріївна;

З англійської мови Каленюк Олексій учень 11 класу , вчитель Будурацька Наталія Андріївна;

З технологій Радомська Світлана учениця 11 класу, вчитель Шкарупіна Світлана Володимирівна;

З технологій Маналакова Марина учениця 10 класу, вчитель Шкарупіна Світлана Володимирівна;

З трудового навчання Красковська Діана учениця 9 класу , вчитель Шкарупіна Світлана Володимирівна;

З трудового навчання Головань Валерія учениця 8 – А класу , вчитель Шкарупіна Світлана Володимирівна;

З трудового навчання Солонченко Владислав учень 8 – А класу, вчитель Вигорний Сергій Петрович;

З технологій Решетнік Віктор учень 10 класу , вчитель Вигорний Сергій Петрович;

ІІ місця посіли :

З української мови :

Плескач Владислава учениця 8 – А класу, вчитель Зінченко Наталя Володимирівна ;

Каленюк Олексій учень 11 класу , вчитель Фоміна Надія Іванівна ;

З біології Подлісецький Ілля учень 8 – А класу , вчитель Поставнюк Олена Миколаївна;

З географії Буцан Софія учениця 8 – А класу, вчитель Роскошинська Алла Василівна ;

З англійської мови Мірошніченко Владислав учень 8 – А класу , вчитель Будурацька Наталія Андріївна;

З англійської мови Юхимович Діана учениця 10 класу, вчитель Будурацька Наталія Андріївна;

Із зарубіжної літератури Красковська Діана учениця 9 класу, вчитель Случинська Ольга Петрівна.

ІІІ місця посіли :

З біології Корасковська Діана учениця 9 класу, вчитель Поставнюк Олена Миколаївна;

З історії Подлісецький Ілля учень 8 – А класу , вчитель Силенко Олена Вікторівна ;

З історії Митрик Аліна учениця 10 класу , вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна;

Бажаємо педагогам – наставникам творчих успіхів , а учням нових Перемог у ІІІ (обласному ) етапі Всеукраїнських олімпіад.