Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

postheadericon Вітаємо наших переможців!

17 та 18 грудня 2016 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад з біології, англійської мови, інформаційних технологій, в якому здобули перемогу учні:

з англійської мови – І місце – Каленюк Олексій, учень 11 класу,

І місце – Григораш Аліна, учениця 9 класу,

ІІ місце – Мірошніченко Владислав, учень 8 – А класу

ІІ місце – Юхимович Діана, учениця 10 класу.

Наставник – Будурацька Наталя Андріївна.

з біології – І місце – Голубенко Богдан, учень 7 класу ;

ІІ місце – Подлісецький Ілля, учень 8 – А класу ,

ІІІ місце – Красковська Діана, учениця 9 класу.

Наставник – Поставнюк Олена Миколаївна.

Також 17 грудня відбувся ІІ (районний) етап Обласних олімпіад із зарубіжної літератури, в якому ІІ місце посіла учениця 9 класу Красковська Діана, вчитель – Случинська Ольга Петрівна .

Вітаємо переможців та їх наставників із високими результатами та бажаємо їм нових перемог, успіхів та творчих злетів.