Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1-А клас
1й клас Братської школи
1-Б клас
1й клас Братської школи
2 клас
1й клас Братської школи
3 клас
1й клас Братської школи
4 клас
1й клас Братської школи
5 клас
6-А клас Братської школи
6-А клас
6-Б клас Братської школи
6-Б клас
7й клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Вітаємо з Перемогою!

olimp_1-4cl

У березні 2016 року відбулися шкільні олімпіади з базових дисциплін серед учнів початкових класів.

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ

ученицю 2 класу Тютюник Анастасію, яка посіла І місце з української мови , математики, природознавства (вчитель Менчинська Стефанія Адамівна);

Учнів 3 класу: Поборську Катерину – І місце з української мови, Гобіджишвілі Анастасію – І місце з природознавства, Марченко Олесю – І місце з математики (вчитель Ванда Олена Вікторівна) , Розумовича Максима – 1 місце з англійської мови (вчитель Будурацька Наталія Андріївна);

Учнів 4 класу: Онищенко Олександру – 1 місце з української мови , Ляховську Юлію – 1 місце з математики (вчитель Деменко Світлана Миколаївна), Кучеренко Єлизавету – 1 місце з природознавства (вчитель Менчинська Стефанія Адамівна ), Касько Дар’ю – 1 місце з англійської мови ( вчитель Будурацька Наталія Андріївна ).

Бажаємо перемог, творчих успіхів та злетів.

Натисніть на будь-яке фото для його збільшення