Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Іменинники березня

imen_feb_textimen_feb

2 клас Павленко Денис Леонідович 02.03.2008
3 клас Ткаченко Денис Станіславович 02.03.2007
4 клас Павлюк Ольга Леонідівна 03.03.2006
6 клас Лупов Дмитро Олексійович 03.03.2003
9-Б клас Генча Костянтин Костянтинович 06.03.2001
8 клас Арделян Дмитро Костянтинович 07.03.2002
8 клас Іванченко Станіслав Анатолійович 09.03.2002
2 клас Слатвінський Дмитро Миколайович 11.03.2008
2 клас Сівірян Анна Сергіївна 12.03.2008
1 клас Димова Софія Кирилівна 14.03.2009
6 клас Фурса Римма Миколаївна 22.03.2004
9-Б клас Сорокопуд Сергій Олексійович 22.03.2001
9-А клас Кабашнюк Анна Олександрівна 23.03.2001
6 клас Мельник Ілля Володимирович 24.03.2004
3 клас Данілова Катерина Євгенівна 25.03.2007
8 клас Марценюк Роман Сергійович 25.03.2002
9-Б клас Гоменюк Олександр Русланович 25.03.2001
5 клас Коберник Анастасія Валеріївна 27.03.2005
7-А клас Подлісецький Ілля Олександрович 27.03.2003
7-Б клас Забережня Юлія Петрівна 27.03.2003
4 клас Стрепенюк Ірина Вікторівна 28.03.2006
7-А клас Спінчевський Микола Євгенійович 28.03.2003
9-Б клас Гешко Максим Маркленович 28.03.2001
3 клас Бурлака Костянтин Олександрович 29.03.2007

Вітаємо вчителів іменинників березня!

Поставнюк Олена Миколаївна

16 березня

Поставнюк
Поборська

Поборська Альона Володимирівна

24 березня