Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1-А клас
1й клас Братської школи
1-Б клас
1й клас Братської школи
2 клас
1й клас Братської школи
3 клас
1й клас Братської школи
4 клас
1й клас Братської школи
5 клас
6-А клас Братської школи
6-А клас
6-Б клас Братської школи
6-Б клас
7й клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

postheadericon Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу олімпіад

vitaemo_olimp

З географії :

1 місце – Головатого Михайла, учня 10 класу,
вчитель Роскошинська Алла Василівна.

2місце – Красковську Діану, ученицю 8 класу,
вчитель Роскошинська Алла Василівна.

З історії :

1місце – Бута Антона , учня 8 класу,
вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна.

2місце – Каленюка Олексія , учня 10 класу,
вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна.

З української мови та літератури Філевську Юлію (3 місце) , ученицю 11 класу,
вчитель Зінченко Наталя Володимирівна.

Бажаємо нових перемог та творчих злетів!