Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

postheadericon Результати шкільного етапу олімпіад

Вітаємо переможців!


з біології:
• Бута Антона, учня 8 класу
• Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
• Головатого Михайла, учня 10 класу
• Журбу Дениса , учня 10 класу
Вчитель Поставнюк Олена Миколаївна

з англійської мови:
• Григораш Аліна учениця 8 класу
• Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
• Врещ Юлію ученицю 10 класу
• Філевську Юлію ученицю 11 класу
Вчитель Будурацька Наталія Андріївна

з трудового навчання:
• Бондарєва Анастасія учениця 9 А класу
• Чамата Анастасія учениця 11 класу
Вчитель Шкарупіна Світлана Володимирівна

Із зарубіжної літератури:
• Юхимович Діану ученицю 9 – А класу
• Поліщук Анастасія учениця 10 класу
• Чамата Анастасія учениця 11 класу
Вчитель Случинська Ольга Петрівна

з історії:
• Бута Антона учня 8 класу
• Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
• Каленюка Олексія учня 10 класу
• Чамата Анастасія учениця 11 класу
Вчитель Панфілова Тетяна Миколаївна

з української мови:
• Врещ Юлію ученицю 10 класу
Вчитель Фоміна Надія Іванівна