Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5-А клас Братської школи
5-А клас
5-Б клас Братської школи
5-Б клас
6 клас Братської школи
6 клас
7 клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

postheadericon Закінчується І (шкільний) етап Всеукраїнських олімпіад

Закінчується І (шкільний) етап Всеукраїнських олімпіад який проходив у Братській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів із 19.10 по 30.10.2015року. Маємо перших переможців та призерів шкільного етапу.

Вітаємо переможців

з правознавства:

  • Юхимович Діану, ученицю 9 –А класу;
  • Каленюка Олексія, учня 10 класу.

учитель Панфілова Тетяна Миколаївна

 

з економіки:

ученицю 11 класу Гуменюк Юлію

вчитель Агаркова Ірина Олександрівна

 

з української мови:

  • Красковську Діану та Григораш Аліну учениць 8 класу
  • Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
  • Учня 11 класу Журбу Дениса

вчитель Зінченко Наталя Володимирівна

 

із географії:

  • Бута Антона, учня 8 класу
  • Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
  • Головатого Михайла, учня 10 класу

вчитель Роскошинська Алла Василівна

 

із математики:

  • Манжоса Володимира, учня 8 класу
  • Попсуйка Дмитра, учня 9 – А класу
  • Чамату Анастасію, ученицю11 класу
  • Головатого Михайла, учня 10 класу

вчителі Марченко Валентина Олександрівна, Демиденко Світлана Борисівна

 

Із хімії : Манжоса Володимира учень 8 клас

  • Юхимович Діану учениця 9 – А класу
  • Радомську Світлану учениця 10 класу
  • Карпову Катерину учениця 11 класу

учитель Поставнюк Олена Миколаївна

 

ПОБАЖАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ЇХ НАСТАВНИКАМ   УСПІХІВ У ІІ(РАЙОННОМУ ЕТАПІ) ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
Натисніть на будь-яке фото для його збільшення