Братський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1-А клас
1й клас Братської школи
1-Б клас
1й клас Братської школи
2 клас
1й клас Братської школи
3 клас
1й клас Братської школи
4 клас
1й клас Братської школи
5 клас
6-А клас Братської школи
6-А клас
6-Б клас Братської школи
6-Б клас
7й клас Братської школи
7 клас
8-А клас Братської школи
8-А клас
8-Б клас Братської школи
8-Б клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас
Думка в подарунок
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

postheadericon Закінчується І (шкільний) етап Всеукраїнських олімпіад

Закінчується І (шкільний) етап Всеукраїнських олімпіад який проходив у Братській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів із 19.10 по 30.10.2015року. Маємо перших переможців та призерів шкільного етапу.

Вітаємо переможців

з правознавства:

  • Юхимович Діану, ученицю 9 –А класу;
  • Каленюка Олексія, учня 10 класу.

учитель Панфілова Тетяна Миколаївна

 

з економіки:

ученицю 11 класу Гуменюк Юлію

вчитель Агаркова Ірина Олександрівна

 

з української мови:

  • Красковську Діану та Григораш Аліну учениць 8 класу
  • Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
  • Учня 11 класу Журбу Дениса

вчитель Зінченко Наталя Володимирівна

 

із географії:

  • Бута Антона, учня 8 класу
  • Юхимович Діану, ученицю 9 – А класу
  • Головатого Михайла, учня 10 класу

вчитель Роскошинська Алла Василівна

 

із математики:

  • Манжоса Володимира, учня 8 класу
  • Попсуйка Дмитра, учня 9 – А класу
  • Чамату Анастасію, ученицю11 класу
  • Головатого Михайла, учня 10 класу

вчителі Марченко Валентина Олександрівна, Демиденко Світлана Борисівна

 

Із хімії : Манжоса Володимира учень 8 клас

  • Юхимович Діану учениця 9 – А класу
  • Радомську Світлану учениця 10 класу
  • Карпову Катерину учениця 11 класу

учитель Поставнюк Олена Миколаївна

 

ПОБАЖАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯМ ТА ЇХ НАСТАВНИКАМ   УСПІХІВ У ІІ(РАЙОННОМУ ЕТАПІ) ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
Натисніть на будь-яке фото для його збільшення