Братський ліцей №2
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас
1 клас
2-А клас
2-А клас
2-Б клас
2-Б клас
3 клас
3 клас
4 клас
4 клас
5-А клас
5-А клас
5-Б клас
5-Б клас
6 клас
6 клас
7-А клас
7-А клас
7-Б клас
7-Б клас
8 клас
8 клас
9-А клас
9-А клас
9-Б клас
9-Б клас
10 клас
10 клас
11 клас
11 клас
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл

Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!

postheadericon Перший дзвоник

« І знову вересень кличе нас у школу»

І знову мелодійна симфонія шкільного дзвоника засвідчить невгамовну плинність часу…. Безтурботне літо на прощання змахнуло крилом і під диригуванням осені на шкільному подвір’ї закружляло у вальсі барвисте листя. У дружній родині розпочався новий навчальний рік.

Наша Братська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів радо прийняла 28 першокласників, яких зустріла перша вчителька Запорожець Наталя Костянтинівна. На святі були присутні гості – начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКХ та розвитку інфраструктури Братської районної державної адміністрації Агарков Микола Іванович, голова Братської районної організації Товариства сприяння обороні України, директор Братського районного спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Спінчевська Наталя Олександрівна та вчителі педагогічної ниви Здарська Надія Якимівна, Голод Володимир Епіфанович , Шпак Олександра Павлівна, які всім учням школи та педагогічному колективу побажали гарних успіхів та надали цінні настанови на 2015 –2016 навчальний рік.

Одинадцятикласники разом із класним керівником Шкарупіною Світланою Володимирівною порадували нас гарними танцями та словами вдячності вчителям і влучними порадами для першокласників. На святі виступила директор школи Олена Вікторівна Силенко,   яка вручила диплом вчителю початкових класів Деменко Світлані Миколаївні , що брала участь у обласному конкурсі «Педагогічний досвід освітян регіону», відзначила нагороди які отримали на конференції вчителі нашої школи: Будурацька Наталія Андріївна, Марченко Валентина Олександрівна, Онопрієнко Валентин Федорович, Фоміна Надія Іванівна. Також нагороджені грамотами та грошовими преміями учень 7-А класу Спінчевський Микола та учениця 3 класу Максимів Дар`я. Свято згадало про літо та запросило осінь до першого танцю, де переплелися і радість і смуток. Батьки першокласників – Ванда Олександр Олександрович та мама Матюхіна Ольга Станіславівна благословили дітей короваєм і вручили солодощі дітям для гарного та творчого початку нового навчального року. І ось настав час довгоочікуваного першого дзвоника, який надали учениця 1 класу Димова Софія та учень 11 класу Єременко Володимир. Всі учні з гарними враженням та новими силами пішли на перший урок Мужності.

Натисніть на будь-яке фото для його збільшення