Братська загальноосвітня школа I-III ступенів
Педагогічний колектив Братської школи
Педагогічний колектив
1й клас Братської школи
1 клас
2й клас Братської школи
2 клас
3й клас Братської школи
3 клас
4й клас Братської школи
4 клас
5 клас Братської школи
5 клас
6-А клас Братської школи
6-А клас
6-Б клас Братської школи
6-Б клас
7-А клас Братської школи
7-А клас
7-Б клас Братської школи
7-Б клас
8 клас Братської школи
8 клас
9-А клас Братської школи
9-А клас
9-Б клас Братської школи
9-Б клас
10 клас Братської школи
10 клас
11 клас Братської школи
11 клас

postheadericon Вітаємо переможців!


І (шкільногоетапу Всеукраїнських олімпіад   з базових дисциплін , які посіли І місця  та будуть представляти нашу школу на районному етапі :

З математики – ученицю 6 класу Фініку Крістіну (вчитель Манжос Т.М.). ;

учня 7 класу Фурсу Антона (вчитель Демиденко С.Б.);

учня 8 клас Голубенка Богдана , ученицю  9 класу Паращенко  Дар’ю, учня 10 класу Манжоса Володимира, учня 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Марченко В.О. );

З української мови – ученицю 7 класу Мірошніченко Вікторію та учня 8 класу Опанасенка Артура (вчитель Фоміна Н.І.); учнів 8 класу Голубенка Богдана , ученицю 9 класу Плескач Владу, учня 10 класу Манжоса Володимира, ученицю 11 класу Митрик Аліну (вчитель Зінченко Н.В.);

З історії – учня 8 класу Голубенка Богдана та ученицю 9 класу Буцан Софію (вчитель Силенко О.В.); учнів – 10 класу Бута Антона та 11 класу Юхимович Діану  (вчитель Панфілова Т.М.);

З англійської мови – учнів – 8 класу Голубенка Богдана ,9 класу Буцан софію, 10 класу Григораш Аліну,11 класу Юхимович діану (вчитель Будурацька Н.А.);

Правознавства – ученицю 10 класу Козиревич Євгенію (вчитель панфілова Т.М.) та учня 9 клас Калька Дениса (вчитель Силенко О.В. );

Географії – учнів –  8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу   Бута Антона (вчитель Роскошинська А.В.);

Біології – учнів – 8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу Манжоса Володимира, 11 класу Юхимович Діану  (вчитель Поставнюк О.М.);

Хімії –  учнів –  7 класу Фурси Антона , 8 класу Голубенка Богдана , 9 класу  Буцан Софію, 10 класу Манжоса Володимира  (вчитель Поставнюк О.М.);

Трудового навчання (обслуговуючі види праці) – учнів – 8 класу Московщук  Владиславу та Чигрин Діану, 9 класу Головань Валерію, 10 класу Вільченко Зоряну, 11 класу Маналакову Марину (вчитель Шкарупіна С.В.);

Трудового навчання (технічні види праці ) – учнів – 8 класу Дроздова Дениса, 9 класу Калька Дениса, 10 класу Бута Антона, 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Вигорний С.П.)

Інформатики –  учнів – 8 класу Голубенка Богдана та 9 класу Спінчевського Миколу (вчитель Демиденко С.Б.).  та учнів 10 класу Манжоса Володимра та 11 класу Попсуйка Дмитра (вчитель Агаркова І.О. ).

Фізики – учнів – 7 класу Колісніченко Ірину, 8 класу Голубенка Богдана, 9 класу Мірошніченка Влада, 10 класу Гераса Олекандра, 11 класу Гешка Максима (вчитель Сільчук В.В.)

Астрономії – ученицю 11 класу Миртик Аліну (вчитель Сільчук В.В.)

Бажаємо нашим учням –  успіхів,

творчих здобутків та ПЕРЕМОГИ !!!

Онлайн опитування
Фото/Відео галерея
Шкільні проекти
Думка в подарунок
Філософія життя:
той, хто думає, що може обійтися без інших, дуже помиляється.

Але той, хто думає, що інші не можуть обійтися без нього, помиляється ще більше.
Справжній оптимізм базується не на переконанні, що все буде добре,
а на переконанні, що не все буде погано.

Жан Дютор

Не знаєш, куди йти –
Шукай тих, хто знає!
Намагайтеся бути хоча б трохи добрішим
– і ви побачите, що не зможете вчинити інакше.

Конфуцій

Ми – це не безліч стандартних «Я»,
а безліч всесвітів різних.

В. Симоненко

Допомогти можна тільки тому,
хто цього хоче.

Павло Загребельний

Багато чого я навчився у своїх наставників,
Ще більше – у своїх товаришів, та найбільше – у своїх учнів

Із Талмуду

Якщо ви об’єднаєте свої думки з думками інших людей,
то ваш розум породить такі думки, яких у вас ніколи ще не було.

Д. Максвелл